شهر موزیک اطلاعیه

شهر موزیک

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

کیسه‌هوا یا ایربگ در خودرو وظیفه ی حیاتی و ضروری دارد. در زمان تصادفات به جای اینکه بدن و صورت شما به همراه داشبورد، فرمان و درب های برخورد کند و آسیب ببیند، به همراه به همراهلشی از هوا مواجه می شود. از سال ١٩٩٨ تمام خودروهای فروخته انجام گرفته در ایالات متحده دارای کیسه ی هوا هستند.

به نقل گروه منطقه موزیک ۲۰:۳۰؛  کیسه‌هوا یا ایربگ در خودرو وظیفه ی حیاتی و ضروری دارد. در زمان تصادفات به جای اینکه بدن و صورت شما به همراه داشبورد، فرمان و درب های برخورد کند و آسیب ببیند، به همراه به همراهلشی از هوا مواجه می شود. از سال ١٩٩٨ تمام خودروهای فروخته انجام گرفته در ایالات متحده دارای کیسه ی هوا هستند.

بر اساس آمارها، تخمین زده انجام گرفته هست که، در بین سال های ١٩٨٧ و ٢٠٠٨ کیسه ی هوا در قسمت جلوی خودرو به همراهعث حفظ جان زیاد از ٢٥ هزار نفر در ایالات متحده انجام گرفته اند و به همین دلیل کیسه هوای خودرو تبدیل به یکی از بهترین دست آوردها در زمینه ی ایمنی خودروها انجام گرفته هست. در حال حاضر برخی از خودروها مجهز به ١٠ کیسه ی هوا هستند. همچنین برخی خودروسازان این تکنولوژی را به کمربندهای ایمنی خودرو نیز اضافه انجامه اند. به همراه این حال، آیا ممکن هست کیسه ی هوا بر خلاف وظیفه ی خود در حفاظت از سرنشینان به همراهعث آسیب رساندن به آنها و حتی مرگ سرنشینان شود؟

کسانی که تجربه ی تصادفات انجام گرفتید و به همراهز انجام گرفتن ایربگ را داشته اند، می گویند به همراهز انجام گرفتن کیسه ی هوا زیاد سریع اتفاق می افتد. سرعت به همراهز انجام گرفتن کیسه ی هوا به همراهید زیاد زیاد به همراهانجام گرفت تا قبل از اینکه سرنشینان به همراه هرچیز دیگری برخورد کنند، ابتدا کیسه ی هوا به همراهز شود. کیسه هوا به طور میانگین در مدت زمان ٢٠ تا ٣٠ میلی ثانیه به همراهز می شود. سرعت به همراهز انجام گرفتن آن حدود ٢٠٠ مایل بر تایم یعنی چیزی در حدود ٣٢٢ کیلومتر در تایم هست. در واقع تکنولوژی به کار رفته در کیسه های هوا همانند تکنولوژی به کار رفته در برخی تقویت کننده های موشک هست.

به همراهز انجام گرفتن ایربگ نیروی زیادی تولید می کند، بنابراین ممکن هست به سرنشینان آسیب برساند. زیاد از حد نزدیک نسشتن به کیسه ی هوا ممکن هست به همراهعث سوختگی و صدمات دیگر شود.

نبستن کمربند ایمنی و قرار گرفتن اشیاء بین شما و کیسه ی هوا، مانند حیوانات خانگی، بطری شیشه ای و حتی موبایل می توانند به همراهعث آسیب های زیاد انجام گرفتید شوند. کسانی که افزایش در خطر هستند، کودکان و افرادی که جسم کوچکی دارند هستند، زیرا بدن آنها نمی تواند چنین فشاری را تحمل کند. علاوه بر این اکثر صندلی های مخصوص کودکان به همراه کیسه های هوای خودرو سازگاری ندارند. چنین صندلی هایی جان کودکان را به خطر می اندازد. هرگز نبه همراهید از صندلی های کودکان که برای ردیف عقب خودرو طراحی انجام گرفته اند در صندلی جلوی خودرو هستفاده انجام، زیرا ممکن هست کیسه ی هوا به همراهعث به وجود آمدن آسیب های جدی و حتی مرگ شود.

اگر از کیسه هوا به درستی هستفاده شود، بدون شک به همراهعث حفظ جان سرنشینان می شود. همچنین این وسیله خطر کاهشی برای بزرگسالان دارد. اگر در صندلی جلوی خودرو کودکی نشسته هست و شما دارای خودروی مدرنی هستید می توانید کیسه های هوای جلو را غیر فعال کنید. در شرایط خاص می توانید خودرو را به تعمیرگاه ببرید تا کیسه های هوا را غیر فعال کند. اگر نگران کیسه های هوای جانبی در ردیف عقب خودرو هستید می توانید صندلی کودک را در وسط قرار دهید.

منبع:دنده۶

[ad_1]

مطلب آیا کیسه‌هوای خودرو می تواند به همراهعث مرگ شود؟ در سایت بزرگ شهر موزیک

0 نظر تا کنون ارسال شده است.

نظرات بسته شده است.