شهر موزیک اطلاعیه

شهر موزیک

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

دستیار تخصصی طب ایرانی گفت: پرهیز از فعالیت انجام گرفتید و خستگی, کم‌انجامن آمیزش جنسی, پرهیز از غم و غصه, گفتگو به همراه دوستان و اقوام, مصرف سیب رنده‌انجام گرفته به همراه دارچین ‌به همراهعث افزایش مقاومت بدن و محافظت از ابتلا به بیماری می‌شود.

به نقل گروه منطقه موزیک ۲۰:۳۰؛  محمد انصاری‌پور دربه همراهره راهکارهای افزایش مقاومت بدن و پیشگیری از آنفلوآنزا اظهار انجام: مصرف انجیر و مویز به‌عنوان میان‌وعده به افزایش مقاومت بدن کمک می‌کند.
 
وی افزود: مصرف آشی که شامل جو، کمی برنج، سبزی جعفری، سبزی گشنیز، برگ اسفناج و برگ چغندر به همراه روغن زیتون و نمک و کمی زردچوبه به همراهانجام گرفت, در پاکسازی بدن از مواد زائد کمک‌کننده هست.
 
دستیار تخصصی طب ایرانی خاطرنشان انجام: کم انجامن مقدار غذا به افزایش مقاومت بدن و پیشگیری از آنفلوآنزا کمک می‌کند چرا که مانع تجمع سموم در بدن می‌شود.
 
کاهش مصرف تخم‌مرغ پخته و نیمرو به افزایش مقاومت بدن کمک می‌کند
 
انصاری‌پور تصریح انجام:کاهش مصرف گوشت، لبنیات، تخم‌مرغ به‌خصوص پخته‌انجام گرفته و نیمرو به افزایش مقاومت بدن کمک می‌کند و بهتر هست برای دریافت پروتئین مورد نیاز بدن، گوشت پرندگان کوچک مثل بلدرچین به‌مقدار کم مصرف شود.
 
مصرف سیب رنده‌انجام گرفته به همراه دارچین ‌بدن را از بیماری محافظت می‌کند
 
وی خاطرنشان انجام: هستفاده از موادی مانند روغن گاو، اضافه انجامن کمی دارچین به چای، مصرف نخودآب بدون گوشت، سیب رنده‌ انجام گرفته به همراه کمی دارچین به دفع مواد نامطلوب از بدن کمک می‌کنند که در طب ایرانی تحت عنوان تریاقات و پادزهرها شناخته می‌شوند.
 
دستیار تخصصی طب ایرانی یادآور انجام گرفت: پرهیز از فعالیت انجام گرفتید و خستگی, کم‌انجامن آمیزش جنسی تا حد امکان‌, گذاشتن ظرف حاوی سرکه و پیاز یا سیر قاچ‌انجام گرفته (جداگانه) در مکان‌های مختلف منزل, پرهیز از مصرف آب سرد, دود دادن کندر، برگ مورد و مرخانومجوش در منزل, هستفاده از رایحه‌های خوش, پرهیز از غم و غصه و هستفاده از امور مفرح و شادی‌آور مثل گفتگو به همراه دوستان و اقوام مقاومت بدن را افزایش می‌دهد.

منبع:تسنیم

[ad_1]

مطلب افزایش مقاومت بدن به همراه مصرف سیب رنده‌انجام گرفته و دارچین در سایت بزرگ شهر موزیک

0 نظر تا کنون ارسال شده است.

نظرات بسته شده است.