شهر موزیک اطلاعیه

شهر موزیک

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

دادستان عمومی و انقلاب منطقهستان جیرفت از انهدام یک به همراهند توزیع مشروبه همراهت الکلی در جنوب هستان کرمان رویداد داد و گفت: در این رابطه دو متهم اهل انجامستان دستگیر انجام گرفته هست.

به نقل  گروه منطقه موزیک ۲۰:۳۰ : مجید رستمی از انهدام یک به همراهند توزیع مشروبه همراهت الکلی در جنوب هستان کرمان رویداد داد و گفت: در این رابطه دو متهم اهل انجامستان دستگیر انجام گرفته هست.

وی در تشریح جزئیات این رویداد اظهار داشت: طی یکسری اقدامات اطلاعاتی از سوی پلیس اطلاعات و امنیت منطقهستان جیرفت، به همراهند مذکور مورد ضربه قرار گرفت و میزان ۴۱۴ قوطی مشروبه همراهت الکلی به همراه برند‌های مختلف خارجی کشف و ضبط انجام گرفت.

این مقام قضایی تصریح انجام: قاچاقچیان مشروبه همراهت الکلی از منطقهستان مهابه همراهد در غرب کشور به همراهرگیری و قصد انتقال این محموله را به منطقههای جنوبی هستان کرمان را داشتند که موفق به اجرای نقشه شوم خود نانجام گرفتند.

دادستان عمومی و انقلاب منطقهستان جیرفت به همراه بیان اینکه در این رابطه یک دستگاه خودرو نیز توقیف انجام گرفته هست، اعلام داشت: متهمان به همراه قرار به همراهزداشت موقت روانه خانومدان انجام گرفته اند.

میزان

انتهای پیام/

[ad_1]

مطلب انهدام به همراهند توزیع مشروبه همراهت الکلی در جنوب کرمان در سایت بزرگ شهر موزیک

0 نظر تا کنون ارسال شده است.

نظرات بسته شده است.