شهر موزیک اطلاعیه

شهر موزیک

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

ستاره پرتغالی تیم فوتبه همراهل رئال مادرید از تعداد به همراهزیکن که لیاقت گرفتن جایگاه او و همتای آرژانتینی‌اش را به عنوان بهترین به همراهزیکنان دنیا دارند، نام برد.

به نقل گروه منطقه موزیک ۲۰:۳۰؛    مارکا نوشت: به نظر کریستیانو رونالدو در حال حاضر تعداد به همراهزیکن هستند که بعد از به همراهخانومشسته انجام گرفتن او و لیونل مسی می‌توانند جوایز انفرادی که در یک دهه اخیر میان این دو ستاره رد و بدل انجام گرفته هست را کسب کنند.

رونالدو دربه همراهره پاسخ به این سؤال که پس از او و مسی چه کسانی می‌توانند جای آنها را بگیرند، اظهار داشت: مارکو آسنسیو، نیمار، کایلیان امبه همراهپه، عثمان دمبله، ادن ازار و مارکوس رشفورد. این‌ها برخی از به همراهزیکنان زیاد نیکوی هستند که ما در این اطراف داریم.

آسنسیو یکی از بهترین به همراهزیکن رئال مادرید طی دو فصل اخیر بوده هست که در این فصل هم به همراه گل‌هایی که به همراهرسلونا در سوپرجام اسپانیا زد توجه همگان را جلب انجام. نیمار فصل گذشته جزو کاندیداهای کسب توپ طلا بود و دمبله هم در بوروسیا دورتموند آنقدر به همراه هستعداد نشان داده هست که به همراهرسلونا برای خریدنش ۱۵۰ میلیون یورو بپردازد.
منبع: تسنیم

[ad_1]

مطلب بهترین به همراهزیکنان جهان بعد از رونالدو و مسی در سایت بزرگ شهر موزیک

0 نظر تا کنون ارسال شده است.

نظرات بسته شده است.