شهر موزیک اطلاعیه

شهر موزیک

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

بورگوارد به عنوان خودروساز مطرح آلمانی فعالیتش را از سال ۱۹۲۹ آغاز انجام و تعداد محدودی از خودرو‌های این برند در سال‌های پیش از انقلاب اسلامی به ایران نیز وارد انجام گرفته هست.

به نقل گروه منطقه موزیک ۲۰:۳۰؛ شرکت بورگوارد آلمان به‌زودی قرارداد همکاری به همراه یک شرکت ایرانی را امضا خواهد انجام که به همراه توجه آخرین اظهارات قائم‌مقام بورگوارد در گفت‌و‌گو به همراه رسانه‌های ایران، احتمالا تولید محصولات این برند آلمانی بخش حیاتیی از آن خواهد بود.
 

 
بورگوارد به عنوان خودروساز مطرح آلمانی فعالیتش را از سال ۱۹۲۹ آغاز انجام و تعداد محدودی از خودرو‌های این برند در سال‌های پیش از انقلاب اسلامی به ایران نیز وارد انجام گرفته هست.
 
بورگوارد به همراه توقف تولید خودرو در سال ۱۹۶۱ پس از حدود ۴۷ سال مجددا در سال ۲۰۰۸ میلادی فعالیش را آغاز انجام.مرکز این شرکت در منطقه برمن آلمان هست و هم‌اکنون دو کراس‌اوور BX5 و BX7 را در سبد محصولاتش دارد.
 
اطلاعات رسیده حاکی از آن هست که کراس‌اوور منطقهی BX7 به همراه پیشرانه ۲ لیتری توربو ۲۲۵ اسب‌بخاری نخستین محصول بورگوارد در ایران خواهد بود و در قدم بعد این شرکت، کراس‌اوور BX5 که یک سایز کوچک‌تر از BX7 هست را به به همراهزار عرضه خواهد انجام.هنوز مشخص نیست که پلن عرضه مدل BX5 نیز در سال جاری محقق می‌شود یا خیر.
 
به همراه توجه به نهایی نانجام گرفتن قرارداد بین طرف ایرانی و بورگوارد آلمان در مورد قیمت این خودرو‌ها نمی‌توان اظهار نظر قطعی انجام اما به نظر می‌رسد BX7 در شروع به همراه قیمتی کاهش از ۲۰۰ میلیون‌تومان به همراه مجموعه تکمیلی از امکانات و پیشرانه‌ای قدرتمند به به همراهزار عرضه شود.
 
BX7 به همراه این پیشرانه قدرتمند و گشتاور ۳۰۰ نیوتون‌متری که از دورموتور ۱۵۰۰ تا ۵۰۰۰ در دسترس هست به همراه گیربکس اتوماتیک ۶ سرعته تیپ‌ترونیک کشش قابل توجهی را ارائه می‌کند.
 
این خودرو در زمینه ایمنی موفق به کسب ۵ ستاره تکمیل از موسسه EuroNCAP انجام گرفته هست و از امکانات قابل توجهی نظیر فرمان برقی ، رینگ‌های ۱۷ یا ۱۸ اینچی اسپرت ، چراغ‌های خانومون ، تهویه اتوماتیک دوگانه ، مجموعه تکمیل کیسه‌های هوا و … بهره می‌برد.
 
تام انلیکر؛ قائم مقام شرکت خودروسازی بورگوارد آلمان مدتی قبل در گفت‌و‌گو به همراه رسانه‌های ایران از پلن این شرکت برای راه‌اندازی خط تولید در کشور رویداد داده بود.تام انلیکر پیش‌تر گفته بود: “در حال حاضر بورگوارد از ظرفیت تولید سالانه ۴۵۰ هزار دستگاه برخوردار هست و به همراه توسعه به همراهزارهای صادارتی تلاش خواهیم انجام تا علاوه بر هستفاده از ظرفیت حداکثری، پلن ایجاد خطوط تولید جدید را نیز دنبه همراهل کنیم”.
 
به همراه توجه به صحبت‌های این مقام ارانجام گرفت شرکت بورگوارد و تمایل این برند آلمانی به راه‌اندازی خط تولید در به همراهزار های دنبال، این احتمال وجود دارد که در قرارداد این شرکت به همراه طرف ایرانی، تولید محصولات بورگوارد در کشورمان نیز مد نظر قرار بگیرد.
 
 
 
منبع:اقتصاد آنلاین
 
انتهای پیام/

[ad_1]

مطلب «بورگوارد» آلمان به ایران می‌آید (+تصویر) در سایت بزرگ شهر موزیک

0 نظر تا کنون ارسال شده است.

نظرات بسته شده است.