شهر موزیک اطلاعیه

شهر موزیک

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

علی اکبر صالحی در جمع تحلیلگران رسانه های جهانی:

مدیر سازمان انرژی اتمی، تحریم احتمالی سپاه را نشانه‌ای از رفتار خصمانه دولت آمریکا علیه ملت ایران خواند و گفت: به همراه توجه به اینکه ارتش و نیروهای مسلح ضامن صیانت و امنیت هر کشوری هستند، این اقدام را به مثابه اعلام جنگ تلقی می‌کنیم.

«تحریم سپاه» به معنای اعلان جنگ تلقی می کنیمبه نقل منطقه موزیک،علی اکبر صالحی مدیر سازمان انرژی اتمی کشورمان که به دعوت بوریس جانسون وزیر خارجه بریتانیا در لندن به سر می برد، در جمع تعدادی از تحلیلگران رسانه های جهانی مستقر در لندن به بحث و گفتگو درخصوص موضوعات حیاتی سیاسی و بین‌المللی مرتبط به همراه ایران و ناحیه خاورمیانه پرداخت.

در این نشست سؤالات متعددی به ویژه درخصوص برجام و آینده این توافق مطرح انجام گرفت.سیهستهای دولت آمریکا در این زمینه و نوع واکنش جمهوری اسلامی ایران به خروج احتمالی آمریکا از برجام از جمله موارد مطروحه در این نشست بود که صالحی به آنها پاسخ داد.

احتمال قرار گرفتن سپاه پاسداران در لیست گروههای تروریستی وزارت خارجه آمریکا و نوع واکنش جمهوری اسلامی به این اقدام دولت ترامپ، سوال دیگری بود که صالحی در پاسخ گفت:این اقدام در صورت عملی انجام گرفتن نشانه‌ای از رفتار خصمانه دولت آمریکا علیه ملت ایران هست و به همراه توجه به اینکه ارتش و نیروهای مسلح هر کشور ضامن صیانت و امنیت آن کشور میبه همراهانجام گرفت، لذا این اقدام را به مثابه اعلام جنگ تلقی می کنیم.

صالحی نقض برجام از سوی آمریکا را دارای پیامد‌های بین المللی دانست و تاکید انجام: ایران به همراه توجه به رفتار دولت آمریکا در این به همراهره تصمیم مقتضی خواهد گرفت.معاون مدیر جمهور در این نشست همچنین به پرسش‌های حاضران دربه همراهره مواضع سیاسی و ناحیه‌ای جمهوری اسلامی ایران پاسخ داد.

 

«تحریم سپاه» به معنای اعلان جنگ تلقی می کنیم 

همچنین صالحی دیدار خود به همراه وزیر خارجه انگلیس را مثبت خواند و گفت: صحبت اصلی ما بر روی برجام بود و من به‌عنوان مسئول سازمان انرژی اتمی به همراه وی صحبت انجامم.

وی اضافه انجام: در این دیدار در رابطه به همراه اقداماتی که دولت جدید آمریکا در نظر دارد در رابطه به همراه برجام صورت دهد، صحبت انجام گرفت. در این نشست و وزیر خارجه انگلیس گفت ما به جد به آمریکایی‌ها اعلام انجامیم، علاقه‌مندیم برجام پا برجا بماند و به آن خدشه‌ای وارد نشود.نخست‌وزیرشان هم همین صحبت را به همراه ترامپ داشته هست.

صالحی گفت: ما در این نشست نظراتمان را بیان انجامیم؛ مقداری وارد محتوای برجام هم انجام گرفتیم، حتی ابعاد فنی و مسائل حاشیه‌ای هم مطرح و پاسخ‌های لازم داده انجام گرفت.وی افزود: ما موضعمان را به‌طور صریح بیان انجامیم؛ آن‌ها هم نظرات خودشان را داشتند اما روی یک موضوع تأکید داشتند و آن حفظ برجام بود و گفتند که تمام تلاششان را به سهم خودشان صورت می‌دهند از طریق مذاکرات دوجانبه‌ای که به همراه آمریکا دارند به سهم خود در ارتبه همراهط به همراه حفظ برجام، عمل کنند.

معاون مدیر‌جمهوری کشورمان بیان داشت: قطعاً ما به‌عنوان یکی از طرف‌های برجام علاقه‌مندیم که برجام پابرجا بماند ولی نه به هر قیمتی. در آنجا به‌صآسوده گفته انجام گرفت که دو حالت افزایش وجود ندارد. یا همه از برجام خارج می‌شوند یا همه در برجام می‌مانند. شکل سومی وجود ندارد. لذا بهتر هست که همه تلاش کنند، برجام به همراهقی بماند.

 

اما از سویی دیگر نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل، خروج آمریکا از برجام را سبب بی اعتبه همراهری جهانی آن کشور دانست و گفت: ایالات متحده نمی تواند در آن واحد هم به همراهزیکن و داور به همراهانجام گرفت.

غلامعلی خوشرو شامگاه چهارشنبه در گفت و گو به همراه سی. ان. ان آمریکا افزود: آمریکا یک طرف از قراردادی هست که بین گروه ۱+۵ و ایران تنظیم انجام گرفته هست. همه کشورها گفته اند که ایران به تعهداتش عمل می کند به جز آمریکا. این کشور می خواهد از این توافق خارج شود. این حقیقت هست.

 

وی در پاسخ به اینکه آیا ایران دوبه همراهره دربه همراهره مساله هسته ای مذاکره خواهد انجام؟ ، گفت: ما دوسال مذاکره انجامیم به همراه دولت قبل و حالا دولت جدید آمریکا می گوید دوبه همراهره مذاکره شود.سفیر ایران در سازمان ملل متحد ادامه داد: اگر آمریکا از این قرارداد بیرون رود دیگر چه اعتمادی هست که بتوان دوبه همراهره مذاکره انجام؟ نه ایران، نه هیچ کشور دیگری به واشنگتن اعتماد نخواهد انجام.

 

خوشرو در پاسخ به پرسش دیگری درمورد اینکه ترامپ دولت ایران را یک دولت غیر دموکراتیک می داند، گفت:‌ جناب آقا روحانی در انتخابه همراهتی که زیاد از ۴۱ میلیون نفر شرکت انجامند به ریهست جمهوری انتخاب انجام گرفت و این انتخابه همراهت بدون شلیک حتی یک گلوله انجام گرفت.

 

وی تاکید انجام: ایران دموکراسی خود را دارد اما مشکل اینجهست که آمریکا و متحدانش نمی خواهند ایران دموکراتیک را ببینند و دولت ترامپ از سوی دیگر به کشورهایی که نه دموکراتیک هستند و نه صلح جو اسلحه می فروانجام گرفت.

 

نماینده جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل متحد تصریح انجام: ما فکر نمی کنیم وقتی ترامپ دربه همراهره آرامش قبل از طوفان صحبت انجام منظورش ایران بود.خوشرو یادآور انجام گرفت: دولت آمریکا طوفان های زیادی در ناحیه ما ایجاد انجامه و نتیجه فقط تخریب، عدم ثبه همراهت و از بین رفتن امنیت بوده هست.

 

وی تاکید انجام: ترامپ به آقام آمریکا قول داده بود که در ناحیه کاری نکند که فاجعه به همراهر و هزینه بر به همراهانجام گرفت و ما امیدواریم که ایشان به قول خود عمل انجامه و از چنین کاری پرهیز و در امور داخلی کشورهای ناحیه ما دخالت نکند.

 

[ad_1]

مطلب «تحریم سپاه» به معنای اعلان جنگ تلقی می کنیم در سایت بزرگ شهر موزیک

0 نظر تا کنون ارسال شده است.

نظرات بسته شده است.