شهر موزیک اطلاعیه

شهر موزیک

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

مسوول کمیته مسکن حج سازمان حج و زیارت به همراه توجه به تامین تکمیل مسکن، حمل و نقل درون منطقهی و تغذیه زائران، پیش‌بینی انجام، مناسک امسال حج بدون مساله و مشکل برگزار شود.

حسین اسماعیلی که هم‌اکنون همراه رییس سازمان حج و زیارت برای پیگیری آخرین اقدامات و تاکید بر مفاد توافقی در عربستان به سر می‌برد، گفت: به همراه توجه به این‌که تعدادی از مسکن‌های درنظر گرفته انجام گرفته برای زائران ایرانی، مجوزهای لازم را دریافت نانجامه‌اند، این سفر به عربستان انجام انجام گرفت تا مسکن‌های دیگری جایگزین شوند و درحال حاضر نیز تمام هتل‌های مورد نیاز زائران در مکه و مدینه تامین انجام گرفته هست.

به گفته‌ی او، تا کنون ۲۸ هتل در مکه برای زائران ایرانی اجاره انجام گرفته و در مدینه نیز هیچ مسکنی خارج از ناحیه‌ی مرکزی نیست و ۸۶ هزار زائر در یک ناحیه متمرکز هستند. در مکه نیز هتل‌ها در همان مناطقی که سال‌های گذشته اجاره می‌انجام گرفت، تامین انجام گرفته هست.

وی ادامه داد: امسال زائران ایرانی پنج شب و شش روز در مدینه و ۲۷ تا ۲۸ شب در مکه اقامت دارند.

مسؤول کمیته مسکن حج همچنین دربه همراهره تامین پروازهای زائران گفت: تا کنون برای جابجایی ۲۰ هزار زائر ایرانی به همراه هواپیماهای سعودی و ۴۳ هزار زائر به همراه هواپیماهای ایرانی توافق انجام گرفته و تامین به همراهقی ظرفیت و پروازهای سعودی نیز این هفته قطعی می‌شود.

اسماعیلی گفت: به همراه وجود این‌که ایران دیر هنگام وارد صحنه انجام گرفت و جزو آخرین بعثه‌هایی بود که به مذاکره به همراه وزارت حج عربستان دعوت انجام گرفت، اما مسکن مکه و مدینه به نحو احسن اجاره انجام گرفت و امیدواریم در حمل و نقل و تغذیه نیز مشکلی نبه همراهانجام گرفت. به همراه این وصف و به همراه توجه به شرایطی که در عربستان مشاهده می‌کنیم، پیش‌بینی می‌شود حجی بدون مساله و مشکل داشته به همراهشیم.

[ad_1]

مطلب حاجیان امسال ۲۷ روز در مکه هستند در سایت بزرگ شهر موزیک

0 نظر تا کنون ارسال شده است.

نظرات بسته شده است.