شهر موزیک اطلاعیه

شهر موزیک

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

یک کارشناس حوزه ارتبه همراهطات و فناوری اطلاعات، موضوع اینترنت اشیاء را در سال‌های آینده زیاد پررونق پیش‌بینی و اظهار انجام این پیش‌بینی هم وجود دارد که تا سال ۲۰۲۰ این حوزه حدود ۸.۹ دهم تریلیون دلار ثروت تولید کند.

به نقل گروه منطقه موزیک ۲۰:۳۰:حجت اله مدیریان به همراه اشاره به فراگیری فناوری اینترنت اشیاء در کشورهای توسعه یافته، گفت: امروزه زیادی از کمپانی‌های بزرگ همچون اپل، سامسونگ و مایکروسافت به به همراهزار فناوری‌های اینترنت اشیاء ورود انجامه‌اند که نشان از رانجام گرفت این حوزه در سال‌های آتی دارد.

وی ادامه داد: اما در ایران این حوزه آنطور که به همراهید نتوانسته رانجام گرفت کند و علت آن هم این هست که رگولاتوری ما در ایران هنوز نتوانسته به تعداد شرکت در این حوزه مجوز بدهد، در حالی که این فناوری امروزه گستره وسیعی از دنیا را در برگرفته هست و در حوزه‌های مختلف خانه‌های هوشمند، منطقه هوشمند، لوازم خانگی، شرکت‌های صنعتی، لوازم پزشکی و حتی پوشاک این فناوری توانسته هست ثروت تولید کند به طوری که در حوزه بین المللی در سال ۲۰۱۷، ۳.۷ دهم تریلیون دلار درآمدزایی داشته هست. همین طور پیش بینی می‌شود تا سال ۲۰۲۰ این حوزه حدود ۸.۹ دهم تریلیون دلار ثروت تولید کند.

مدیریان به همراه چاه نفت توصیف انجامن حوزه اینترنت اشیاء در سال‌های آینده این حوزه را دارای پتانسیل درآمدزایی به همراهلایی دانست و تاکید انجام: اگر در این حوزه‌ها نتوانیم تولیدکننده به همراهشیم قطعا مصرف‌کننده خواهیم بود.

این کارشناس پیشنهاد انجام: به همراه شرکتهای بین‌المللی موفق در حوزه فناوری اطلاعات همکاری خود را به صورت خوشه‌ای گسترش دهیم، به این صورت که برای مثال اگر بتوانیم نمایندگی سامسونگ را در ایران در زمینه‌ تولید اخذ کنیم، می‌توانیم در آینده سامسونگ ایرانی را به همراه کمک فناوری پیشرفته ابر شرکت سامسونگ به دنیا معرفی کنیم.

وی در خصوص زیرساخت‌های لازم برای پدیده نوظهور اینترنت اشیاء نیز اظهار انجام: متناسب به همراه رانجام گرفت اینترنت اشیاء در کشور به همراهید به سمت افزایش سرعت و افزایش پهنای به همراهند اینترنت برویم. همچنین به همراهید چالش‌های امنیتی موجود در این حوزه را شناسایی کنیم تا بتوانیم تهدیدهای اینترنت اشیاء را شناسایی و برطرف کنیم.

این فعال حوزه جامعه اطلاعاتی حوزه اینترنت اشیاء را در سال‌های آینده زیاد پررونق‌تر پیش بینی انجام و گفت: در حوزه اینترنت اشیاء صنعتی و کارخانجات امکان منسجم انجامن مدیریت تولید وجود دارد. همچنین در حوزه‌های مربوطه به صنعت حمل و نقل، مدیریت ناوگان‌ها، امنیت جاده‌ها، پرداخت عوارض، ردیابی ترافیک، ارتبه همراهطات بین خودرویی و … اینترنت اشیاء در سال‌های آینده نقش آفرین خواهد بود.

این روزها بحث ورود فناوری‌های جدید به کشور خیلی داغ هست. در صدر این فناوری‌ها اینترنت اشیاء قرار دارد که حوزه زیاد جذاب در حوزه فناوری‌های جدید اطلاعاتی و ارتبه همراهطاتی هست. اینترنت اشیاء فناوری هست که از طریق آن امکان کنترل وسائل منزل از راه دور فراهم می شود، تصور کنید وقتی در یک روز گرم تابستانی در راه منزل هستید و برای خنک انجام گرفتن خانه‌تان در هنگام ورودتان گوشی همراه خود را روشن و کولرتان را روی درجه خیلی خنک تنظیم کنید!؟

اصطلاح «اینترنت اشیاء» اولین به همراهر توسط کوین اشتون در سال ۱۹۹۹ بکار برده انجام گرفت و برای نخستین به همراهر توسط انتشارات مؤسسه MIT به دنیامعرفی گردید. اینترنت اشیاء به معنی یک شبکه جهانی از اشیاء مرتبط که هر یک دارای آدرس مختص به خود بوده که بر اساس قراردادهای هستاندارد انجام گرفته‌ای به همراه یکدیگر در ارتبه همراهط هستند. این سیستم جدید کنترل از راه دور و کنترل هوشمند اشیا و دستگاه‌ها امروزه در کشورهای توسعه یافته در سیستم‌های اداری و همچنین وسایل منزل زیاد مورد هستفاده قرار می‌گیرد اما هنوز در ایران مقدمات هستفاده از آن به صورت تجاری فراهم نانجام گرفته هست.

ایسنا

انتهای پیام/

[ad_1]

مطلب حفر چاه‌های نفت در اینترنت! در سایت بزرگ شهر موزیک

0 نظر تا کنون ارسال شده است.

نظرات بسته شده است.