شهر موزیک اطلاعیه

شهر موزیک

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

از ابتدای مهرماه به‌مدت ۱۰ روز سامانه سهام عدالت به‌منظور بروزرسانی و اعمال تغییرات لازم از دسترس عموم و مشمولان خارج و دوبه همراهره راه‌اندازی خواهد انجام گرفت.

به نقل گروه منطقه موزیک ۲۰:۳۰؛   سازمان خصوصی‌سازی به همراه صدور اطلاعیه‌ای اعلام انجام: سامانه سهام عدالت در نیمه دوم اسفندماه سال گذشته به‌نشانی www.samanese.ir رونمایی انجام گرفته هست تا دارندگان سهام عدالت به همراه مراجعه به آن از وضعیت صورت‌حساب خود آگاه انجام گرفته و در صورت تمایل نسبت به تسویه به همراهقیمانده اقساطشان اقدام کنند.

از این رو مشمولان سهام عدالت تا پایان ۳۱ منطقهیور سال جاری فرصت دارند صورت‌حساب خود را از سامانه سهام عدالت دریافت و پس از آگاهی از ارزش سهامشان، در صورت تمایل نسبت به تسویه مانده بدهی اقساط خود اقدام کنند.

بر اساس این اطلاعیه مهلت اعلام‌انجام گرفته، برای مشمولانی که در قید حیات هستند و همچنین برای به همراهزماندگان متوفیان سهام عدالت می‌به همراهانجام گرفت و پس از پایان این مهلت، زمان تسویه مانده بدهی سهامداران عدالت قابل تمدید نخواهد بود و به همراه پایان این تاریخ در روز ۱۳۹۶٫۶٫۳۱ به هیچ وجه امکان پرداخت مانده بدهی اقساط مشمولان سهام عدالت از طریق شعب به همراهنک ملی ایران و دستگاههای خودپرداز آن به همراهنک در سراسر کشور وجود نخواهد داشت.

بر این اساس تمامی مشمولان سهام عدالت و به همراهزماندگان فوت‌انجام گرفتگان این سهام، تنها تا پایان ۳۱ منطقهیورماه می‌توانند به همراه وارد انجامن اطلاعات هویتی مشمولین در سامانه سهام عدالت، از وضعیت صورت‌حساب مربوطه آگاه انجام گرفته و در صورت تمایل نسبت به تسویه به همراهقیمانده اقساط سهام عدالت اقدام کنند.

همچنین در اطلاعیه سازمان خصوصی‌سازی تأکید انجام گرفته هست: ورود شماره شبه همراهی حساب به همراهنکی مشمولان در این سامانه جهت دریافت سود سهام عدالت تابع این مهلت نیست و مشمولان برای ورود شماره شبه همراهی خود کماکمان فرصت دارند.

به صورت حتم شایان ذکر هست سامانه سهام عدالت از تاریخ ۱۳۹۶٫۷٫۱ به‌مدت ۱۰ روز به‌منظور بروزرسانی سیستم و تغییرات لازم، از دسترس عموم مشمولین خارج خواهد انجام گرفت اما پس از این تاریخ مجدداً امکان ثبت شماره شبه همراه، رؤیت صورت‌حساب و سایر خدمات این سامانه برای مشمولین عزیز فراهم خواهد انجام گرفت.

منبع:تسنیم

انتهای پیام/

[ad_1]

مطلب سامانه سهام عدالت تعطیل می‌شود در سایت بزرگ شهر موزیک

0 نظر تا کنون ارسال شده است.

نظرات بسته شده است.