شهر موزیک اطلاعیه

شهر موزیک

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

عضو هیئت علمی دانشگاه پایتخت گفت: علاوه بر هستفاده از سم مارها برای تهیه داروها و پزشکی، یک تجارت پُرسود بین المللی نیز وجود دارد زیرا هر گرم سم مار گرانتر از هر گرم طلا در به همراهزارهای جهانی قیمت گذاری می‌شود.

به نقل گروه منطقه موزیک ۲۰:۳۰:محمد کابلی دربه همراهره اهمیت و ارزش سم مارها در حوزه داروها و پزشکی اظهار داشت: در کشور ما تهیه سم مار غالبه همراهً از جمعیت مارها در طبیعت صورت می‌پذیرد، و مسلماً فشار زیادی به طبعیت وارد می‌شود، و به سمت سراشیبی انقراض گونه‌های مارها پیش خواهیم رفت.

وی ادامه داد: به صورت حتم اقدام نیکوی که سازمان محیط زیست در حال پیگیری هست تلاش برای الگوی برداری و تکثیر مارها هست، زیرا در برخی کشورها همچون فرانسه، برزیل و چین؛ انواع مارهای جهان را در اسارت پرورش می‌دهند، و طی هر ۳۰ تا ۴۵ روز از آنها سم گیری صورت می‌پذیرد.

عضو هیئت علمی دانشگاه پایتخت تصریح انجام: بنابراین علاوه بر هستفاده از سم مارها در تهیه داروها و پزشکی، یک تجارت پُرسود بین المللی نیز توسط این کشورها انجام می‌شود، زیرا هر گرم سم مار گرانتر از هر گرم طلا در به همراهزارهای جهانی قیمت گذاری می‌شود.

کابلی خاطرنشان انجام: بنابراین جای تاسف دارد که کشورمان به همراه توجه به پتانسیل مارهای طبیعی که دارد از این تجارت پُرسود بین المللی بی بهره هست.

تسنیم

انتهای پیام/

[ad_1]

مطلب سمی گرانتر از طلا در سایت بزرگ شهر موزیک

0 نظر تا کنون ارسال شده است.

نظرات بسته شده است.