شهر موزیک اطلاعیه

شهر موزیک

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

تعدادین تن از فرماندهان ارانجام گرفت داعش که از سوریه و عراق گریخته اند اکنون در بلندی های جولان در نزدیکی مرز اسرائیل اردوگاه ایجاد انجامه اند.

فرماندهان بلندپایه داعش در مرز اسرائیل مستقر انجام گرفتند

به نقل رویدادنگار «منطقه موزیک» به گرازش از تایمز اسرائیل، کانال ۲ تلوزیون اسرائیل در گزارشی گفت شماری از فرماندهان بلندپایه داعش که اخیر از عراق و شمال سوریه گریخته اند، اکنون در جنوب سوریه و در کنار مرز رژیم اسرائیل در بلندی های جولان پایگاهی ایجاد انجامه اند و صدها نفر از افرادی را که تازه به خدمت گرفته اند، تعلیم می دهند.

این شبکه می گوید فرماندهان داعش راهشان را به یک ناحیه محصور در کنار مرز اسرائیل به همراهز انجامه اند. آنها یک اردوگاه تعلیمی برپا انجامه اند که در آن نزدیک به ۳۰۰ جوان را که تازه به خدمت گرفته اند آ»وزش می دهند.

فرماندهان فراری داعش همچنین نبرد تبلیغاتی اینترنتی خود را از این پایگاه جدید دنبه همراهل انجام میدهند که جای مرکز سابق آنها در رقه، پایتخت خودخوانده داعش را گرفته هست.

رژیم اسرائیل پیش از این وعده داده بود اجازه نخواهد داد داعش از نزدیکی مرزهای این رژیم عملیات هایش را دنبه همراهل کند. بنیامین نتانیاهو در نوامبر سال گذشته گفت «اسرائیل به افراد داعش یا دیگر دشمنان اجازه نخواهد در پوشش جنگ سوریه در کنار مرز ما مستقر شوند».

این اظهارات پس از آن بیان انجام گرفتند که گفته می انجام گرفت افراد مسلح داعش به همراه نیروهای اسرائیلی درگیر انجام گرفته اند. این درگیری یک تبه همراهدل آتش کوتاه بین تروریست های وابسته به داعش و سربه همراهزان اسرائیلی عنوان انجام گرفت که به همراه حمله هوایی اسرائیل و کشته انجام گرفتن چهار داعشی به پایان رسید.

به گفته تایمز اسرائیل، ارتش خالد بن ولید، وابسته به داعش، و گروه تروریستی جبهه فتح الشام، النصره سابق که شاخه القاعده هست، برای سال ها در نزدیکی مرز اسرائیل مستقر بوده اند. علی رغم روابط پایدار بین اسرائیل و این گروه ها، ارتش اسرائیل نسبت به درگیری احتمالی هانجام گرفتار داده بود و تهدید انجامه بود آماده واکنش به حملات هست.

حضور دیرینه گروه های تروریستی در کنار مرزهای رژیم اسرائیل در بلندی های اشغالی جولان در حالی به همراه سکوت و همراهی این رژیم همراه هست که جنگنده های آن به همراهرها به همراه نقض آشکار تمامیت ارضی لبنان و سوریه، حزب الله لبنان و ارتش سوریه را دنبال قرار داده هست.

[ad_1]

مطلب فرماندهان بلندپایه داعش در مرز اسرائیل مستقر انجام گرفتند در سایت بزرگ شهر موزیک

0 نظر تا کنون ارسال شده است.

نظرات بسته شده است.