شهر موزیک اطلاعیه

شهر موزیک

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

در به همراهزار امروز – سه‌شنبه – سکه تمام طرح جدید در ادامه روند کاهشی خود، امروز هم ۳۰۰۰ تومان ارزان انجام گرفت اما دلار افزایش ۱۶ تومانی قیمت را تجربه انجامه و مجددا به کانال ۳۹۰۰ تومان برگشت.

به نقل گروه منطقه موزیک ۲۰:۳۰؛  در به همراهزار امروز – سه‌شنبه – سکه تمام طرح جدید در ادامه روند کاهشی خود، امروز هم ۳۰۰۰ تومان ارزان انجام گرفت اما دلار افزایش ۱۶ تومانی قیمت را تجربه انجامه و مجددا به کانال ۳۹۰۰ تومان برگشت.
 
 در به همراهزار ارز نزخ یورو، پوند انگلستان و لیر ترکیه کاهشی انجام گرفته هست. اما یوان چین ۱۳ تومان افزایش قیمت داشته و به ۶۳۷ تومان رسیده هست. دلار نیز به همراه افزایش قیمت دوبه همراهره به کانال ۳۹۰۰ تومان وارد انجام گرفت.
 
همچنین دلار مبه همراهدله‌ای ۳۳۳۹ تومان از سوی به همراهنک مرکزی قیمت‌گذاری انجام گرفته هست.
 
در به همراهزار سکه، سکه تمام طرح جدید به همراه کاهش ۳۰۰۰ تومانی یک میلیون و ۲۵۷ هزار تومان قیمت دارد. نیم سکه نیز ۵۰۰۰ تومان ارزان انجام گرفته و ۶۵۸ هزار تومان فروخته می‌شود. ربع سکه هم به همراه ۶۰۰۰ تومانی، ۳۶۸ هزار تومان عرضه می‌شود.
 
در به همراهزار طلا نیز هر گرم طلای ۱۸ عیار به همراه حدود ۴۰۰ تومان کاهش ۱۲۵ هزار و ۲۴۵ تومان و هر مثقال طلا به همراه ۱۶۰۰ تومان افت قیمت ۵۴۲ هزار و ۶۰۰ تومان فروخته می‌شود.
 
هر اونس طلا در به همراهزار جهانی نیز زیاد از ۱۳۲۶ دلار داد و ستد می‌شود.

منبع:ایسنا

[ad_1]

مطلب قیمت سکه و طلا در به همراهزار امروز در سایت بزرگ شهر موزیک

0 نظر تا کنون ارسال شده است.

نظرات بسته شده است.