شهر موزیک اطلاعیه

شهر موزیک

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

دو کشیش سابق در هستان بریتیش کلمبیا به اتهام تعدادهمسری در یک پرونده طولانی محکوم انجام گرفتند.

دادگاهی در بریتیش کلمبیا، غربی‌ترین هستان کانادا، «وینستون بلاک مور» (Winston Blackmore) ۶۱ساله و «جیمز اوسلر» (James Oler)، داماد و معاون سابق او را به تعدادهمسری متهم انجام.

بلکمور از ۱۹۹۰ تا ۲۰۱۴ به همراه ۲۴ خانوم ازدواج انجام و ۱۴۵ فرخانومد دارد. داماد ۵۳ ساله سابق او ۵ خانوم دارد و هر دوی آنها به ۵ سال حبس محکوم انجام گرفته‌اند.

در گذشته آنها اسقف‌های کلیسای منحرف «مورمون» بودند؛ آنها در جامعه «به همراهئونتیفول» (Bountiful) خانومدگی می‌کنند که در سال ۱۹۴۶ تأسیس انجام گرفت و ۱۵۰۰ نفر از طرفداران تعدادهمسری را به همراه هم متحد می‌کند.

آنها خودشان غذای خود را تأمین می‌کنند و اقتصاد این کمون بر اصول تبه همراهدل طبیعی بنا انجام گرفته هست.

دو منطقهوند کانادایی ساکن ناحیه دورافتاده Bountiful، در جنوب شرقی بریتیش کلمبیا، متهم بودند که در سالهای گذشته، زمانی که هر دو رهبر دو فرقه مذهبی متفاوت بوده‌اند، به همراه تعداد خانوم ازدواج انجامه‌اند.

آغاز ماجرای حقوقی و جنجالی دو آقا کانادایی به سالهای ۱۹۹۰ برمی‌گردد؛ در آن زمان، پلیس تعداد شکایت دریافت انجامه بود که در جوامع مذهبی دورافتاده، در ناحیه Bountiful، تعداد همسری (polygamy) اعمال می‌شود.

پس از انجام تحقیقات توسط پلیس و تشکیل پرونده برای اين دو كشيش، سیستم قضایی، به دلیل روشن نبودن قوانین کانادا در مورد تعدادهمسری، نتوانسته بود آنها را تحت تعقیب قرار دهد.

در جریان محاکمه دو متهم، تعداد متخصص مذهبی فرقه «مورمون»، مقامات پلیس و یکی از خانومان سابق يكي از كشيش‌ها، که در سال ۲۰۰۳ از فرقه همسرش جدا انجام گرفته بود، شهادت داده بودند.

[ad_1]

مطلب محکومیت کشیش کانادایی به همراه ۲۴ خانوم و ۱۴۵ فرخانومد! در سایت بزرگ شهر موزیک

0 نظر تا کنون ارسال شده است.

نظرات بسته شده است.