شهر موزیک اطلاعیه

شهر موزیک

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

دبیر شورای عالی مناطق آزاد گفت: اکنون شرایط کشور به گونه‌ای هست که شاید برای ایجاد رونق اقتصادی دولت از مهار تورم کوتاه بیاید و به همراه آزاد گذاشتن آن شرایط را برای رونق در اقتصاد کشور مهیا کند.

اکبر ترکان مشاور مدیر جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در پلن چوب‌خط شبکه افق در مورد علت عدم حضور طیب‌نیا در کابینه دوازدهم گفت: دکتر طیب‌نیا  علم زیاد زیادی در علوم اقتصادی دارند و از کربه همراهسیان، وزیر پیشنهادی کابینه دوازدهم نیز سواد افزایشی دارد، اما مشکل قلبی طیب‌نیا به همراهعث انجام گرفت که وی از حضور در کابینه دوازده انصراف دهد و معاون او جایگزینش شود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا کربه همراهسیان همچون طیب‌نیا می‌تواند موفقیت دولت را در مهار و کنترل تورم دنبه همراهل کند تصریح انجام: اکنون شرایط کشور به گونه‌ای هست که شاید برای ایجاد رونق اقتصادی، دولت از مهار تورم کوتاه بیاید و به همراه آزاد گذاشتن آن، شرایط را برای رونق در اقتصاد کشور مهیا کند.

ترکان همچنین به همراه انتقاد از سیستم به همراهنکی کشور گفت: سیستم کنونی به همراهنکی کشور دارای اشکالاتی هست که هم به همراهعث ایجاد اختلال در تولید کشور و نگرانی علما انجام گرفته هست.

او یکی از این نگرانی‌ها را سود علی‌الحساب دانست و افزود: اگر سود به همراهنکی برحسب کار و فعالیت هست مقدارش نبه همراهید مشخص به همراهانجام گرفت و به همراهید سود علی‌الحساب به همراهانجام گرفت.

دبیر شورای عالی مناطق آزاد ویژه اقتصادی به همراه انتقاد از این که سود به همراهنک‌ها روزانه‌ هست، گفت: سود روزانه بدیهی و واضح هست که ربوی هست چرا که هیچ کسب و کار و درآمدی نیست که روزانه سودش معین به همراهانجام گرفت و این قطعاً ربه همراه هست و نگرانی علما در این مورد بی‌جا نیست.

وی اشکال بعدی به همراهنک‌ها را بهره بر حساب‌های جاری دانست و گفت: این موارد یعنی پرداخت سود به همراهلا و بهره بر حساب‌های جاری به همراهعث می‌شود قیمت تمام انجام گرفته پول به همراهلا رود و در نتیجه پرداخت وام‌های تولیدی به به همراهلای ۲۸ درصد برسد.

ترکان به همراه انتقاد از افزایش سود به همراهنکی گفت: نرخ بهره‌ای که اکنون به اسم به همراهنکداری اسلامی می‌پردازیم، در کشورهای سوئیس و ژاپن نیز به اینگونه نیست و ما در دولت یازدهم خوهستار تاسیس و الگوبرداری از به همراهنک‌های خارجی بودیم، اما به همراهنک مرکزی اقدامات لازم در این مورد را صورت نداد.

منبع

مطلب مشکل قلبی طیب‌نیا دلیل عدم حضور در دولت دوازدهم در سایت بزرگ شهر موزیک

0 نظر تا کنون ارسال شده است.

نظرات بسته شده است.