شهر موزیک اطلاعیه

شهر موزیک

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

دبیر شورای عالی مناطق آزاد گفت: اکنون شرایط کشور به گونه‌ای هست که شاید برای ایجاد رونق اقتصادی دولت از مهار تورم کوتاه بیاید و به همراه آزاد گذاشتن آن شرایط را برای رونق در اقتصاد کشور مهیا کند.

اکبر ترکان مشاور مدیر جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در پلن چوب‌خط شبکه افق در مورد علت عدم حضور طیب‌نیا در کابینه دوازدهم گفت: دکتر طیب‌نیا  علم زیاد زیادی در علوم اقتصادی دارند و از کربه همراهسیان، وزیر پیشنهادی کابینه دوازدهم نیز سواد افزایشی دارد، اما مشکل قلبی طیب‌نیا به همراهعث انجام گرفت که وی از حضور در کابینه دوازده انصراف دهد و معاون او جایگزینش شود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا کربه همراهسیان همچون طیب‌نیا می‌تواند موفقیت دولت را در مهار و کنترل تورم دنبه همراهل کند تصریح انجام: اکنون شرایط کشور به گونه‌ای هست که شاید برای ایجاد رونق اقتصادی، دولت از مهار تورم کوتاه بیاید و به همراه آزاد گذاشتن آن، شرایط را برای رونق در اقتصاد کشور مهیا کند.

ترکان همچنین به همراه انتقاد از سیستم به همراهنکی کشور گفت: سیستم کنونی به همراهنکی کشور دارای اشکالاتی هست که هم به همراهعث ایجاد اختلال در تولید کشور و نگرانی علما انجام گرفته هست.

او یکی از این نگرانی‌ها را سود علی‌الحساب دانست و افزود: اگر سود به همراهنکی برحسب کار و فعالیت هست مقدارش نبه همراهید مشخص به همراهانجام گرفت و به همراهید سود علی‌الحساب به همراهانجام گرفت.

دبیر شورای عالی مناطق آزاد ویژه اقتصادی به همراه انتقاد از این که سود به همراهنک‌ها روزانه‌ هست، گفت: سود روزانه بدیهی و واضح هست که ربوی هست چرا که هیچ کسب و کار و درآمدی نیست که روزانه سودش معین به همراهانجام گرفت و این قطعاً ربه همراه هست و نگرانی علما در این مورد بی‌جا نیست.

وی اشکال بعدی به همراهنک‌ها را بهره بر حساب‌های جاری دانست و گفت: این موارد یعنی پرداخت سود به همراهلا و بهره بر حساب‌های جاری به همراهعث می‌شود قیمت تمام انجام گرفته پول به همراهلا رود و در نتیجه پرداخت وام‌های تولیدی به به همراهلای ۲۸ درصد برسد.

ترکان به همراه انتقاد از افزایش سود به همراهنکی گفت: نرخ بهره‌ای که اکنون به اسم به همراهنکداری اسلامی می‌پردازیم، در کشورهای سوئیس و ژاپن نیز به اینگونه نیست و ما در دولت یازدهم خوهستار تاسیس و الگوبرداری از به همراهنک‌های خارجی بودیم، اما به همراهنک مرکزی اقدامات لازم در این مورد را صورت نداد.

[ad_1]

مطلب مشکل قلبی طیب‌نیا دلیل عدم حضور در دولت دوازدهم در سایت بزرگ شهر موزیک

0 نظر تا کنون ارسال شده است.

نظرات بسته شده است.