شهر موزیک اطلاعیه

شهر موزیک

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

یک مقام مسئول گفت: ژاپنی ها بدون ذکر هیچ دلیلی به مذاکرات سفارش ساخت و خرید هواپیما میان آسمان و میتسوزیادی پایان دادند.

سیدامیررضا مصطفوی، نقل کردگوی شرکت هواپیمایی آمسان دربه همراهره خرید ۶۰ فروند هواپیمای بوئینگ از سوی شرکت هواپیمایی آسمان گفت: در قرارداد روز گذشته خرید ۶۰ فروند هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ مکس از این هواپیماساز آمریکایی، آسمان به صورت دو «تیپ ـ فروند» سفارش ساخت و خرید آنها را به بوئینگ داده هست.وی ادامه داد: بوئینگ در سال ۲۰۲۲ نخستین فروند و در سال ۲۰۲۴ سی امین فروند آن را به شرکت آسمان تحویل می دهد. پس از آن نیز می توانیم ۳۰ فروند دوم را سفارش بدهیم که در مجموع خرید مستقیم این ایرلاین از بوئینگ به ۶۰ فروند می رسد.

وی افزود: این هواپیما (۷۳۷ مکس) هواپیمای زیاد مجهز و مدرنی هست که ۱۶۸ نفر ظرفیت آن و ۶۰۰ کیلومتر نیز برد آن هست که برای راههای داخل کشور، و کشورهای ناحیه ای هستفاده می شود.به گفته مصطفوی، به همراه ورود این هواپیماها، شرکت هواپیمایی آسمان نوسازی می شود؛ ضمن اینکه هزینه خرید این ۶۰ فورند، حدودا ۳ میلیارد دلار می شود که هر فروند به صورت مستقیم و غیر مستقیم مجموعا هزار شغل ایجاد می کند بنابراین به همراه ورود این ۶۰ فروند هواپیمای جدید به کشور، ۶۰ هزار شغل ایجاد می شود.

نقل کردگوی آسمان تصریح انجام: ۹۵ درصد هزینه خرید این هواپیماها را شرکت بوئینگ فاینانس می کند و ۵ درصد آن را نیز شرکت آسمان از محل منابع صندوق به همراهخانومشستگی تأمین خواهد انجام.وی به همراه بیان اینکه صندوق به همراهخانومشستگی مالک هواپیمایی آسمان هست، دربه همراهره نحوه تعاملات مالی شرکت هواپیمایی آسمان به همراه این صندوق اظهار انجام: نوع به همراهزگشت سرمایه ای که صندوق به همراهخانومشستگی در موضوع خرید هواپیماها سرمایه گذاری انجامه به نحوه حساب و کتاب های داخلی این شرکت برمی گردد.

مصطفوی در خصوص خرید هواپیما از شرکت ژاپنی میتسوزیادی نیز تصریح انجام: ژاپنی ها خودشان ادامه مذاکرات را متوقف انجامند و به تعاملات به همراه آسمان پایان دادند؛ مدیران میتسوزیادی هیچ توضیحی در خصوص این موضوع به ما ندادند و دلایل خود را اعلام نانجامند؛ وگرنه ما آماده ادامه مذاکرات خرید هواپیما از میتسوزیادی بودیم.

نقل کردگوی شرکت آسمان به همراه اشاره به انجام مذاکرات مختلف از سوی مدیران آسمان به همراه هواپیماسازان مختلف دنیا گفت: به جز شرکت روسی تولیدکننده جت سوخود ۱۰۰، این ایرلاین به همراه دیگر تولیدکنندگان هواپیما مذاکراتی داشته که تا به حال هیچ کدام به نتیجه نرسیده و به همین دلیل اطلاع رسانی نمی شود. به محض اینکه آسمان بتواند به همراه هر شرکت هواپیماساز به تفاهم برسد که منجر به عقد قرارداد شود، آن را اطلاع رسانی خواهد انجام. کما اینکه مذاکرات ما به همراه بوئینگ به نتیجه رسید و قرارداد آن در یک فضای رسانه ای به امضای دو طرف رسید.

گفتنی هست روز گذشته شرکت هواپیمایی آسمان قراداد خرید ۶۰ فروند هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ مکس را به همراه این شرکت به امضا رساند. علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیر هیئت امنای صندوق به همراهخانومشستگی به عنوان مالک هواپیمایی آسمان و جیمز لارسن نماینده فروش بوئینگ در خاورمیانه و روسیه امضاکنندگان این قرارداد بودند. قرار هست بوئینگ این ۶۰ فرند را در دو مرحله ۳۰ فروندی به آسمان تحویل دهد.

[ad_1]

مطلب ژاپن مذاکره فروش هواپیما به ایران را متوقف انجام در سایت بزرگ شهر موزیک

0 نظر تا کنون ارسال شده است.

نظرات بسته شده است.